KONST / Litografier / Färglitografi 12746074
nr 1274 6074
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Segelbåtar. Signerad, numrerad 104/240, daterad -92. Motivet: 15x21 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:30:38
7/9 22:27:56
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman